Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Játékokkat ajánlatok...

Milyen Játékokkat ajánlatok egy intel gma 4500 videókártyára?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
aknakereső, flipper, passziánsz
2013. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs a rosz meg fogalmazás ért call of duty 4 hez hasonló játékokat keresek
2013. nov. 24. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne viccelj :-)


GMA 4500 nem játékra alkalmas. Vagy sokkal inkább: játékra nem alkalmas. Talán egy WOW, egy Starcraft (nem a II-es!), egy F1-1999-02 elmegy rajta, de csodákat ne várj.

2013. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Apám,hogy ti milyen barmok vagytok!Warcraft 3,Cod 2,Elder scrolls 3,GTA San Andreas,Diablo 2,Serious Sam First Encounter.Nem muszáj mindent maxon játszani,ezeket normalon simán viszi.Cod4et pedig low-közepes beállításokkal viszi,tapasztalatból tudom!
2013. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

kösz ilyen válaszokra számítók továbbra is a

többieknek pedig:

tisztában vagyok vele hogy nem játékra tervezték viszont én

addigis amíg nem veszek jobb videó kártyát adig tökéleten meg teszi ilyen játékokal játszani

2013. nov. 27. 09:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdés feltevésével van a gond, mi meg barmok vagyunk, hogy a kérdésre válaszolunk.


A kérdés: milyen játékokat _ajánlunk_?


És mivel a GMA4500 nem egy acélos kártya, nem igen lehet rá ajánlani, maximum az "archívumból", ami meg is történt. Ennyi erővel mondhatom, hogy az összes DOS-os játék jól fut DosBox-ban rajta maxon...


Egyébként pedig sajnos a "let me google that for you" link nem engedélyezett, pedig ide is nagyon vág (intel gma 4500 games)

2013. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma próbáltam ki a COD5-öt,viszi lowon simán,cod4et normalon. :)
2013. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy az a gond,hogy lenézitek a kártyát,a mai játákokhoz tényleg semmit sem ér,de attól még sok jó játékot elvisz(főleg régi)!
2013. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy nézzük ne. Pár éve (három pár...) volt egy laptopom, amiben GMA 950-es volt, képzelheted. :-) Na, az mondjuk tényleg a DosBOX kategória volt, a 2000-es évek játékain kívül (Blizzard klasszikusok) nem igen lehetett mire használni.
2013. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bikemano válasza:

Nekem nagyon sok játék elindult rajta élvezhető grafikán, mondjuk a kártya mellet még volt 4 gb ramom meg 2 ghz dualba!

Nekem ezek mentek:


Half life 2

Need for Speed Undercover

COD 4

Prey

Overlord

Serious Sam 2

Total Overdose

Age of Empires III

Far Cry 1

Hitman - Blood Money

Counter Strike Source

Bully: Scholarship Edition

Need For Speed Most Wanted

Armed and Dangerous

WarCraft 3 - Frozen Throne

Doom 3

Devil May Cry 4

Fallout 3


Ez csak néhány amire most emlékszem, az olyan emberek véleményét akik farzsebből 4 magos gépeket vásárolnak meg se halgazsd mert nekik egy ilyen mezei videokártyával rendelkező gép már ős kövület, de akinek csak ez van ezt is értékeli :) Amugy nekem laptopba volt!

2014. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!