Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nekem egy nagyon alap gamer...

Sergei00 kérdése:

Nekem egy nagyon alap gamer konfig-ra lenne szükségem, megvalósítható-e 50-60eFt-ból?

Figyelt kérdés
A gép csupán egyszerűbb internetes mmorpg játékokra kellene példaképp:metin2 de az fusson 2-3 kliensel egyszerre hiba mentesen. Nem igazán tudom mekkora teljesítményű gép kell hozzá de feltételezem nem túl nagy. A fenti összegbe belefér-e és ha igen akkor mik azok az alkotó részek amik kellenek hozzá, ha pedig nem akkor mennyi lenne azaz összeg amivel ezt el tudnám érni és milyen cuccok kellenek a gépbe. Válaszokat köszi:)

2013. nov. 23. 23:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
több xör le írtuk neked hogy legalább kell egy 4 magos proci 4 gb ddr3 memória . 1 gb ddr 5 dx 11 -es vga hogy normálisan lehesen játszani mindenel. a válasz nem jó ez a gép sem
2013. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre nem kötöszködni akarok de most egy 8éves vasam van tehát nem csúcskategóriás és ezen is játszom... ati radeon 9600 agp videokártya, 2x512mb ram, pentium 4 2.40 ghz cpu... és mint mondtam ezen is szoktam játszani csak már eléggé lejárt az ideje. Ezek a játékok amikkel napi 1-2 órát eltöltök elfutottak rajta de már nem bírja úgy mint 1 éve. Nem akarok csúcsgépet venni meg 2013as játékokkal játszani és nagy összeget sem akarok rá költeni mert minden forintomnak megvan a helye... tudom szarul hangzik de ez van. Olyan gép kell nekem mindössze amin a metin2 gates of andaron és a hasonló gépigényű játékok elfutnak és ha ezek eddig ezen elfutottak akkor szerintem nem kell egy bivaly erős gép. Stabil legyen húzzon ki még 3-4 évet ne csörögjön és kész. Ha ezek a játékok elfutnak rajta akkor nekem az elég nem kérek többet... És ha ezt a gépet megúszom 30e ft ból akkor annál boldogabb vagyok ha nem kiadom rá a 60at bár nem szívesen, de ha az kell akkor az kell...csak nemtudom az kell-e az én elvárásaim mellé. Csupán emiatt nem akartam elkapkodni a dolgot és inkább többet megkérdezek, hogy ezeknek az igényeknek melyik gép felel meg... Sok választ kaptam és ezt köszönöm is hálás vagyok érte de pofátlan módon azért még remélem, hogy ezek után is segítetek kiválasztani egy megfelelő masinát.
2013. dec. 24. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!