Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gépösszeállításról? Még egy darabig lehet majd bővíteni?


2013. nov. 22. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tápegység nélkül nehezen fog működni. :)

Amúgy borzalmas.

2013. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XD am megmondod miért mert még nem nagyon vagyok ott a témában :D akkor abból tanulok :D
2013. nov. 22. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá összesen? Mert ez annyira aránytalan..
2013. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bővíteni lehet majd de újabb procik majd fm2+ os lapokra fognak kijönni. Én még a helyedbe beletennék minimum + 2 gb ramot és egy erősebb processzort [link] amúgy pcx.hu n rakd össze a gépet, mert itt számítanod kell + 10-11 k postával!
2013. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem a procin én is gondolkodtam a ram mal meg úgy voltam ha kell akor még beledobok de most csak nézegettem mert most már van egy alapom és ahoz veszek egy asus hd 6670 1gb os karit meg 2 gb ramot aztán kész :D de köszi :D
2013. nov. 22. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!