Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra egy i7-4770K nem éri...

Játékra egy i7-4770K nem éri meg egyáltalán?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
megéri ha van zsozsó mert sokáig tudod majd használni és nem lesz vele problémád egy játéknál se
2013. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy "nem éri meg", hanem hogy akkor olyan VGA-t válassz mellé, amelyik kellően gyors - azaz inkább csúcskategóriából szemezgess.

Persze, ha dolgozol is a gépen (megfelelő szoftverrel), más lehet a helyzet.

2013. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogynem éri meg, marha sokáig elég lenne. Ha viszont nincs sok pénzed i5 legyen.
2013. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dolgozni nem dolgoznék vele.

Játék, film, netről töltögetés ilyesmikre használnám, de legnagyobb részt film és játék.

R9 290 vagy GTX 780 közül választanék.

Beérném egy i5-tel de szerintem jobban járnék egy i7-tel.

Mondanátok hozzá egy alaplapot 30k-ig amin lehet húzni és egy hűtőt is és hogy azzal meddig tudnám húzni?

2013. nov. 22. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy jobban járnál egy i7-tel? HT-n kívül ugyanaz, mint az i5, és játékok jellemzően kevésbé skálázódnak a szálak számával (bár ez egyre inkább változik). Érdemes megnézni ezt a tesztet: [link]

Szerintem nem éri meg a felárat, de te tudod.

2013. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondanátok nekem i5-öt lappal együtt?
2013. nov. 22. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
i5-4670K, ehhez egy Z87-es alaplap, hozzá egy Alpenföhn Brocken vagy Scythe Ashura, vagy valami jobb hűtő, ezekkel bátran húzható 4.2-4.6 környékére a példánytól függően.
2013. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!