Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a Sype-om...

Miért nem érzékeli a Sype-om a webkamerát?

Figyelt kérdés
Feltelepítettük a webkamerát és minden jó volt, a skype is látta a webkamerát.Ám amikor újraindítottam a gépet és bekapcsoltam a skype-t akkor azt írta hogy nem talált webkamerát.Mit csináljak hogy érzékelje a skype?egyébként jól működik a kamera.fontos lenne mert a párom külföldön dolgozik és csak így láthat engem és a gyerekeket.Segítsetek légyszíves!
2009. nov. 18. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A kamerám jól működött driver nélkül is.Azért feltettem,hátha mégis kell,na akkor nem működött,csak egy állóképet mutatott folyamatosan.Töltöttem le frissebb drivert,azzal végül jó lett.

Összegezve:távolítsd el a feltett programot,ha találsz újabbat tedd fel azt.Keresd a gyártó oldalán.

2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak sajnos az a baj, hogy a kamera dobozára csak annyi van írva hogy Web Cam,meg hogy lehet skype-hoz is használni.
2009. nov. 18. 21:17
 3/4 ceri ***** válasza:

Kellene lenni egy leírásnak is, ill. a CD-n is valami utalásnak a típusra, gyártóra, esetleg egy link.


A Skype-ban eszközök beállításnál is nézz körül.


Húzd ki, indítsd újra a windowst, ismertesd fel újra.Ha úgy sem megy távolítsd el az eszközkezelőben és prg-k eltávolítása-ban is, aztán újra telepítés.

Lehet, hogy csak egy másik USB slotba kell dugni.


Próbálgatni kell sajnos.

2009. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sikerült megoldanom a problémát.Amikor újraíndítom a gépet érdekes módon csak a skype nem érzékelte a kamerámat.Azonban amikor kikapcsoltam a gépet,majd később bekapcsoltam akkor már érzékelte és lehetett videóhívást is intézni.Azt nem értem hogy akkor miért nem érzékeli a skype,ha újra kell indítanom a gépet.
2009. nov. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!