Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használtan videokártyát...

Megéri használtan videokártyát, vagy mást venni?

Figyelt kérdés
Úgy láttam, hogy használtan sokkal olcsóbbak és kíváncsi vagyok h szerintetek megéri-e? Nem akarok zsákbamacskát venni.
2009. nov. 18. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Elektronikus cuccot sose vennék eredetibe, ki tudja, hogy a gazdája jól bánt-e vele, lehet, hogy csak kívülről néz ki jól, belsejébe meg lötyögnek az alkatrészek.

Ami elektronikus az előbb-utóbb úgyis elromlik, pláne ha használt.

2009. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri. Én az egész gépemet használt cuccokból építettem meg anno (2-3éve), és így bőven féláron hoztam ki az akkor nagyon jónak számító konfogit, és még ma is gond nélkül működik. Ebben voltak olyan alkatrészek is amikre már nem volt garancia, de egy jó tesztprogram és némi hozzáértés azonnal eloszlat minden kételyt a megbízhatóságot illetően.

Persze ha teheted még érvényes garis cuccokat vegyél használtan, az a biztos. Egyébként egy jó márkát is vehetsz garanciának (képletesen)! ezért én csakis megbízható márkás videókártya vásárlását ajánlom (pl: MSI, XFX, ASUS, GIGABYTE.. stb)

én egy MSI videokártyát vettem anno és még ma is hibátlanul dolgozik és a legtöbb mai játékkal megbírkózik :)

2009. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha dermesztő jelenség vagy, akkor hatványozottan megéri.
2009. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem.Semmilyen használt dolgot ne vegyel!!Elöször is sokat kernek erte.Mástreszt vajon miert adják el?Mert az olyan nagyon faxa?NEM! Azert mert szar.Ennyi.Inkább gyujts tovább,es olyan cuccot vegyel,ami "odabasz".:)
2009. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, biztos van olyan, aki azért adja el, mert szar (nem tudom, hogy arra gondolsz, hogy nem működik, vagy valami másra, nem lényeg), de elég sokan pl. azért, mert amikor megvette azthitte kell neki de aztán rájött hogy mégsem, megunta, vagy csak pénzhiány van.
2009. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!
2009. nov. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!