Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaveri processzorok?

Kaveri processzorok?

Figyelt kérdés
megéri rájuk várni? tudtommal maximum 4 magosak lesznek, ezért nemtudom, hogy fm2+-os lappal vegyek-e gépet. Képesek lesznek majd r9 270x-et vagy 280x-et kihajtani?
2013. nov. 17. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
270X-t a mostani FM2 processzorok is kihajtják,ha 2 modulosak.
2013. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudtam. Szerinted, akkor elég egy 760k-is, nem kell fx6300-at vegyek? semmilyen hátrányom nem lesz játékoknál?
2013. nov. 17. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A Kaveri APU-k lényege, hogy a Bulldozer procik harmadik generációját képviselő modulok lesznek benne (Bulldozer->Vishera->Steamroller) illetve a GPU rész meg a legfrissebb GCN-re épül (mint a Hawaii). Ezen felül a CPU és a GPU rész közös címtéren osztozhat majd, ami könnyíti a GPU általános feladatokba befogását. Az új Kaveri PCIe vezérlő támogatja a PCIe 3.0-t, igaz ez nem sokat jelent illetve crfossfire-be köthető majd HD7000-es kártyákkal is, de még nem tudni melyikekkel (szerintem 7750 max a 7770-nel lesz képes összedolgozni, de ez csak szerintem). A Kaveri lesz az első igazi APU, amit megálmodott az AMD...
2013. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!