Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szebb lesz a kép, vagy sem?...

Szebb lesz a kép, vagy sem? Jelenleg egy full HD-s monitort használok (LED), és egy 7870-es kártyát. Tovább lent képpel!

Figyelt kérdés

[link]

Ilyennel vannak összekötve. Annyi, hogy a kártyán van egy átalakító. [link]


Kártyán van HDMI kimenet, a monitoron meg van DVI bemenet, ha vennék ilyen kábelt, akkor jobb lenne a képminőség? Köszönöm.


2013. nov. 17. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Észrevehetően nem.
2013. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a monitoron van DVI bemenet, miért nem (dual link) DVI kábelt használsz?

[link]


Hogy jön ide a HDMI?

2013. nov. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs a monitoron HDMI bemenet, de akkor meg HDMI kábelt használnék.

[link]


Amúgy, meg csak akkor költs rá, ha nem vagy megelégedve a jelenlegi képminőséggel.

Ahogy az #1 írta, nem igazán látni a különbséget.

Bár, ki tudja...én szemüveges vagyok. :)

2013. nov. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Monitor nem rendelkezik HDMI bemenettel, ha véletlenül nem kapnék DVI kábelt, akkor HDMI DVI kábelt vennék. Olcsóbb is valamivel. Köszönöm az infót. Képminőség jó, csak sok helyen olvastam hogy szebb lesz a kép, ha ilyen kábelt használok. Nekem valahogy színesebb, élethűbb színek ugranak be, mikor láttam működés közben ezt monitort a kirakatban.
2013. nov. 18. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak más kontrasztot használtak.
2013. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!