Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megnézni hogy...

Hogyan tudom megnézni hogy milyen firmware van az Xbox 360amon? Most töltök le 1 játékot és nem tudom hogy milyen program vagy patch kell rá hogy elinduljon. Azt hiszem samsung a dvd olvasója

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van másolt játékod ami működik akkor töltsd le a 360 wawes patcher 1.2.6-ot. A programnál a browse-ra rámész, kikeresed a játékod iso fájlját. Ott lesz alatta, hogy hanyas firmware van rajta. Aztán a letöltött játékot kicsomagolod ahogy kell(nyilván). Utána a 360 wawe-ba ugyanúgy ahogy az előbb, berakod a letöltött játéknak az iso-ját. Ha ugyan az, akkor nem kell csinálni vele semmit. Ha másmilyen, akkor alatta látsz ilyeneket:Wawe1 Wawe2....stb. Ott kiválasztod azt amilyen a kiírt játékod volt. Utána Patch my ISO file in Wawe(amilyenre akarod szám). Így nem is kell újra flesheltetned az xboxodat.
2010. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!