Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 120k-ból tudna vki egy jó...

Nano technic kérdése:

120k-ból tudna vki egy jó működőképes konfigot?

Figyelt kérdés

(Plusz minusz párezer) pls egy olyan konfigurációt küldjetek ahol normális teljesítménybeli arányban vannak a dolgok. Játszani kéne főleg


(Sok olyat láttam hogy csak azért hogy ne legyen túl drága összeségében a gép, lényegesen alacsonyabb minőségű termékeket válogattak mellé, pedig így gyengébb a teljesítmény)


2013. nov. 17. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kérlek ha egy oldalról kopizzátok át a dolgokat akkor küldjetek linket.
2013. nov. 17. 19:11
 2/6 A kérdező kommentje:
*a "válogattak" után lemaradt a processzor
2013. nov. 17. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

120 ezer játékra elég kevés. Épp csak kifut belőle egy közepes felbontásban használható gép.


Ez így 123 ezer. A kényelmesebb online felület miatt válogattam itt, ha a PCX-ben veszed, valószínűleg bemegy 120 ezer alá, és talán választhatsz R7 160X-et is videokártyának.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

2013. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. nov. 17. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
120 ezerből HD7850-nek ki kell férnie.
2013. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A többi komponens kárára bele lehet nyomni. 8 helyett 4GB RAM, viszont a memóriakövetelmények kezdenek megszaladni, konzolos generációváltáson vagyunk. Esetleg FM2 lap FM2+ helyett, ami meg a fejlszethetőségnek tesz be.


Én inkább érzem jövőbiztosnak azt a fenti konfigot. A memóriaárak mostanában inkább felfelé mozdulnak, mint lefelé, nem érdemes halogatni a megvételét, a videokártya árak viszont gyorsan esnek, az alaplapba mehet majd Steamroller APU vagy CPU. Ha kevés lesz, olcsón lehet majd cserélni, a 260X és 270X közé még fognak bedobi egy X nélkülit (elvileg már van is, csak alig kapni), és szerintem a 270X is le fog menni 40-45 ezer környékére, amint kikopik az előző generáció a boltokból.


Addig is, maximum egy raktársöprésnél és még nagyobb leárazásnál látnám értelmét 7850-nek, nem a többi komponensen spórolva.

2013. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!