Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Vettem használtam...

Segítség! Vettem használtam egy gépet de lehet hogy lehúztak nem tudom mi ez a hiba?

Figyelt kérdés

Vettem egy gépet szépen újratelepítettem, minden rendben volt aztán elkezdett olyat csinálni hogy hirtelen nem mozdul az egér és a billentyűzet sem működik.

Csak az újraindítás segített mert az egész gép igazából lefagyott aztán volt hogy mikor kapcsolt volna be a gép ilyen sípoló hangot adott és nem adott képet pííí píííí pííí

Aztán sokszor kihúztam meg visszaduhtam konektorba és 5x szzörre bekapcsolt most itt írok vele de nem tudom mikor jön elő megin ez a hiba...miért lehetett ez?


2013. nov. 17. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet szar lap, táp, ram, vga.
2013. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hardverhiba.A biosz sípszó egy hibadiagnózis.

[link]

Lehetséges hogy szállítás közben kimozdúlt a ram-v.kari...

2013. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kitakarítani,újrapasztázni, a procihűtőből kifújni a porcicákat.
2013. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindez ma megtörtént minden makulátlan benne, a proci 28 fokos.

Am kb ilyen.

Amd sempron 1,61Ghz

1,5 Gb ram

Radeon 9550 256mb

300w codegen

tp link wlan PCI adapter.

Mindezt 10 ért...

Szerintem megérte de am sztem rohadtul minden a helyén volt benne nem volt elmozdulva semmi most, működik de ha mégegyszer előjön ilyen akkor mit csináljak?

Tegnap vettem a gépet.

Ilyenkor illik visszacserélni?

2013. nov. 17. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy cseretápod?
2013. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs, de ha tényleg az a baja akkor fillérekért tudok bele olyant szerezni ami működik nem?

Ti mit tennétek ha még egyszer előfordulna?

Inkább valami használt másik táppal próbálkoznátok vagy követelni vissza pénzt?

2013. nov. 17. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a tap idozitett bomba, talan kezd tonkremenni. Az alaplap szinten lehet hibas. Ha nagyon nem tudsz vele mit kezdeni, hivd fel az elozo tulajt. Oldja meg, vagy vissza a penzt. Ha nem jelolte kulon, hogy nem stabil a gep, akkor verheted az asztalt. Lehetoleg az elado fejevel.
2013. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég furcsa volt a kedvessége még egy nem működő szünetmentest is kaptam amibe elvileg csak akkumulátort kell cserélni.
2013. nov. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!