Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyivel jobb az ASUS kártya?

Ennyivel jobb az ASUS kártya?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Két szerintem egyforma kártya, miért drágább ennyivel az ASUS, mint a Gigabyte?


2013. nov. 16. 20:01
 1/9 anonim válasza:
hűtése miatt.. +asus megbízhatóbb márka megéri az a párezer forint különbség.
2013. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattál. Amúgy is ASUS-t akartam venni. :) Viszont ebből a 650 Ti-ből több fajta van, van egy olyan, amin egy sima hűtő van, és mégis majdnem annyi, mint amit fent linkeltem:

[link]

Meg ott van egy PH jelzés is, az mire utal? A kettő közül melyiket érdemesebb megvenni?

Illetve még egy kérdés: átlagosan sokat fogyaszt egy ilyen kártya? Gondolom a két nagy hűtő elég sokat "eszik".

2013. nov. 16. 20:08
 3/9 anonim válasza:

Szívesen én is Asus párti vagyok :)

A PH jelzés nem tudom pontosan mire utal, de én a két ventis változatot venném meg a helyedben, ha Asust veszel nyugodtan lehet húzni a kártyát majd, max terhelés alatt kb 110W-ot fogyaszt, szóval egész sokat, ha húzni is szeretnéd a kártyát akkor picivel többet (márpedig megéri kicsit bütykölni a sebességén)

2013. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy most akarok gépet összerakni, először egy 4330-as i3-at akartam (3,5 Ghz) és ezt a kártyát, de azt írták aránytalan. Az mit jelent? Hogy a proci kevés a kártyához? Mert most már inkább egy i5 mellett tettem le a voksomat.
2013. nov. 16. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyért szerintem egy HD7790 jobb vétel lenne...Kicsit erősebb, ès csak 30K
2013. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Páran írták már ezt, csak geforce-t szeretnék mindenképpen :D ne kérdezd miért, mániám.
2013. nov. 16. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem valami megérős mánia...
2013. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

36ért van R9 260X ami sokkal jobb vétel lenne, de te tudod.

Gondolom mellette valami bitang Core i7 proci fog menni.(Bocs, ha nem).

2013. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A pénz jelen esetben nem számít, ha lehet így fogalmazni. De ha az a konfig, amit szeretnék jól működő mechanizmus lenne, akkor emellett döntenék. GTX 650 Ti mellé meg egy i5-öt szeretnék (vagy i3-at, attól függ melyik passzolna jobban hozzá).
2013. nov. 17. 01:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!