Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintefel megéri megvenni?

Szerintefel megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy r9 290 et csak ref.hűtővel van de ocó.111k.Arra gondoltam,hogy veszek rá egy jó vga hűtőt.Szerintetek?Csak jatszasra használnám.Mellesleg Gigabyte lenne.
2013. nov. 16. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hűtő leszerelésénél ugrik a gari, úgyhogy hacsak nem valami komoly vízhűtést raksz rá és tervezed vagy 2-3 évig használni nem éri meg, akkor már inkább várj egy hónapot mire jönnek a nem rev. hűtések.
2013. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
R9 290x van 118k ert de ez is ref.HŰTŐS.Az r9 290x jobban megérné és erre vennek 1 VGA hűtőt.
2013. nov. 16. 19:32
 3/6 A kérdező kommentje:
2 év múlva VGA csere lesz.
2013. nov. 16. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a hardverkeres vagy milyen dologra gondolsz? Az valószínű elírás, és noha volt már nekem is hasonló ügyem (t-mobile rosszul árazott be valamit és úgy is kellett eladnia), szerintem ezeknél van erre mód :D pont a vga képe alatt írják, hogy az árváltozás jogát fenntartják.

Amúgy az vagy 150k :P

2013. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az r9 290 iponon az r9 290x et merlinhardveren Néztem.

Akkor nem érdemes venni ref.hűtővel?De olyan olcsó és annyira tetszik. :D ti mit gondoltok?

2013. nov. 16. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Merlinben nincs 111ezres 290x o.o vagy most nem tudom már mire gondolsz.

Igazából vízhűtéssel megérné, hacsak nem tudsz valahonnan (prohardveren rákérdezel elárulják merre, külföldi boltokból lehet rendelni) 7990et venni olcsón. Az olcsó 150-160ezret jelent míg egy vízhűtéses 290xnél nem leszel 180-190 alatt.

De lényeg, hogy szerintem várj egy hónapot, elvileg dec. 2. hetére jönnek ki a különböző hűtések, aztán legalább kiderül az is mennyit érnek, tényleg kell-e az a víz vagy az csak még egy kicsit adna.

2013. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!