Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát vagy processzort...

Domestos01 kérdése:

Videókártyát vagy processzort kellene fejleszteni?

Figyelt kérdés
Van egy sapphire radeon 5870-em és egy i3 3220 procim. Nem tudom, hogy melyik hardver igényel cserét.
2013. nov. 16. 12:51
 1/5 soccerway ***** válasza:
játék közben nézd meg hogy melyik jár maxon, a vga vagy a proci, amelyik 100%-on jár az a gyenge láncszem. De így ránézésre azt mondom, hogy ha az egyikből jobbat veszel, akkor a másikat is cserélned kell mert kb passzolnak egymáshoz.
2013. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Videokártyából a Radeon 9-es sorozat debütált, neked még az 5-ös van.


[link]


Bár nem tudom, ez a valamikori brutális videokártya mire nem elég ma már? Mi szaggat vele?

2013. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 soccerway ***** válasza:
gyorsabb mint egy 7790, szóval szerintem is kár cserélni.
2013. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szaggat de bf4 pl nem megy high-on vagy a fölött . Lehet hogy proci -alaplap nem tudja kihajtani?
2013. nov. 17. 23:30
 5/5 soccerway ***** válasza:
vagy a proci, vagy a vga a gyenge hozzá. Vagy mind a kettő, le kell tesztelni különböző beálításokon, felbontáson, A feladatkezelő kimutatja a cpu terhelést, a vga terhelését és kimutatja valami program keress rá.
2013. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!