Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi konfiggal nem...

Az alábbi konfiggal nem mennek a játékok jól FullHD felbontásba. Miért? Mit kéne lecserélnem?

Figyelt kérdés

Konfig:

VGA: Sapphire Radeon HD 6790 (én erre gyanakszom hogy őt kéne lecserélni.)

RAM: 2x2gb Kingston 1333mhz DDR3

CPU: AMD Athlon II x3 445 (3.1ghz) (de ez négy magosítva van szóval ezt a procit használom)

AMD Phenom II x4 b45 (3.1ghz) (mindegyik mag tökéletesen működik 3 maggal a windows élmény index 6.8 volt négy magosítva 7.3)

TÁP: Ez egy hulladék de HKC 650W


Ezzel a konfiggal nem mennek úgy a játékok FullHD ba ahogy szeretném de ha kissebb felbontásba játszok akkor minden ultrába tökéletesen fut. Szerintem VGA t kellene cserélni. VÉLEMÉNY?



2013. nov. 16. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Cseréld le a tápot egy XFX Pro 450W-re a kártyát meg egy HD7850-re
2013. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én most egy HD 7850 re gyűjtök mert szerintem gyenge ez a kártya a FullHD hoz vagyis én úgy vettem észre. Oké 256 bites meg minden viszont több oldalt néztem ami ilyen angol szaklap és ott azt írták hogyha fontos a nagy felbontás akkor ne ezt a kártyát vegyük.
2013. nov. 16. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!