Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezeket a jatekokat viszi a GT610?

Ezeket a jatekokat viszi a GT610?

Figyelt kérdés

1440*900-on Max. grafikan:


HL Black Mesa

GTA San Andreas

Amnesia

Age of Empires 3

Modern Warfare 3


2013. nov. 15. 23:17
 1/6 BM-Striker ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

proci? ram? , de amúgy ettől a kártyától ne várj semmit...

nekem volt ilyen olcsó nvidia v.kártyám, kitörölhettem vele kb..3magos proci és 8 giga ram mellett semmire se mentem vele dirt 3 crysis 2 stbstb legalacsonyabb felbontáson ment naggyából , mennyi pénzed van amúgy v.kártyára?

2013. nov. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudatlanok mi a rákért szólnak hozzá? ohgod. Ez egy mobil kártya szal valszeg egy laptopban van benne amit cserélni körülményes és drága. Nem az összes játékot ismerem amiket felírtál de elméletileg elviszi őket ha nem is maxon de médiumon biztosan.
2013. nov. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mobil kártya, csak szólok ;)
2013. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát sztem ez rohadtúl nem laptopba van :D istenem..miaz hogy tudatlanok??, nézz már utánaa kártyának -.-
2013. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez nem mobil kartya ;)


Mellette van egy E6750

meg 2gb DDR2 ram


Egyenlore eleg ez a kartya is, csak filmezni vettem, de jaccani is jo lenne neha. Majd kesobb veszek vmi komolyabbat...

2013. nov. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!