Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videókártya...

Melyik a legjobb videókártya márka?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a TI véleményetekre!

Nekem személy szerint a Gigabyte vidókártyák a kedvenceim,de volt aki ezt is megcáfolt,és azt mondta,hogy egy Sz**.

Kérlek írjatok V.Kártya márkákat,és ha tudtok linkeljetek be mellé ilyen 80-90 rongy körüli videókártyákat,amiket érdemes megvenni. Köszönöm!



2013. nov. 14. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én évek óta csak AMD videókártyákat használok, köztük is a Sapphire Vapor-X hűtésűek tetszenek a legjobban.


[link]


Várj míg iponról is lehet majd rendelni, hátha ott olcsóbb lesz valamivel, de egyébként nagyon megéri, főleg a hűtés szempontjából.


Egyébként ugyanolyan jó márka a Gigabyte is, Asus is, csak utóbbi drágábban árulja a termékeit.


Milyen konfig mellé menne a VGA?

2013. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én AMD terén Sapphire-t preferálom, nVidia esetén pedig Gainward kártyát vennék. De egyébként teljesen mindegy igazából, de ha nagyon döntenem kéne akkor még az XFX-et választanám.
2013. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gigabyte semmiképpen?
2013. nov. 14. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Gigabyte Windforce hűtésű kártyákat is preferálom.
2013. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Énis most fogok venni gépet.

Nekem már nagyjából megvan h mikéne bele én ezt a videókarit néztem magamnak

ASUS Radeon R9 280X 3GB 384bit DDR5 PCI-E R9280X-DC2-3GD5

[link]


Ha játékra megy akk ez tökéletes fullonfog vinni mindent.

Amúgy én az ASUS-okban megbizok megbizható vga-kat cisnál de a gigabyte pont az ellenkezője szerintem

2013. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!