Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Magától be és kikapcsol a...

Magától be és kikapcsol a gép. RAM hiba?

Figyelt kérdés
Júniusban csinálta ezt először de utána magától megoldódott...vagyis a ramokat áthelyeztem a másik slotba..és most megint elkezdte... ha a konnektort bedugom van mikor már magától elindul a gép és pár mp után leáll, ha nem indul el magától akkor is ezt csinálja... túlmelegedés nem lehet szerintem mert 1 hete már besekapcsoltam a számítógépet és akkoris ezt csinálta, de ma kiszedtem mind2 ramot és elkezdett sípolni utána visszaraktam és jó lett a gép, de van mikor magától leáll és nem mindig ismeri fel a 2gb ramot csak 1500mb-t vagy 1gbt... szerintetek RAM hiba?
2013. nov. 13. 22:08
 1/3 anonim válasza:
Porszívózd ki a gépet. Túlmelegszik az alaplap, meg a proci.
2013. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki ne porszívózd...max a memoslotokból óvatosan fújkáld ki a port bár nemhiszem h ilyen baja lenne... megfelelő oprendszer van rajta (32/64 bit)? próbáltál már mást registry takarítás, vírusgyilok stb, ne ess mindjárt neki a gépnek
2013. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Körülbelül 2 hete kilett normálisan takarítva az egész gép, és eddig Windows 7 volt rajta (32bit) és most van rajta Windows XP szintén 32bit és a vírusirtó sem talál semmit... és most kikevettem az egyik ramot és most a gép nem állt le eddig (de még 20perce kapcsoltam be) és a slotoknál is minden tiszta és kivan takarítva.. :(
2013. nov. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!