Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem nem ad képet mi lehet...

Mateo18 kérdése:

A gépem nem ad képet mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
régóta csinálja már.ujrakellett indítgatni gombal kb 15-20 szor de volt már több is mire elindult.a gép megy csak képet nem ad, mikor indítgattam akkor nehezen beadta sokára.de most akárhogy nyomkodom a gombot nem indul el csak zúg de képet nem ad.meg eleinte adott jelet a billentyűnek mert felvillant.de most még az sem ,szétszedtem már darabokra de semmi változás akárhogy ütöm bármit csinálok vele nem ad képet.a gép adatai:intel celeron 2.66. geforce2.2x256mb ddr1 ram. ja és régebben így írta a processzort:2.66 2.67.. most pedig legutóbb míg ment 3.33 2.66 .. miért lehet pedig 2.66 os a proci. a procira gyanakszom, segítsetek mert nem találok semmit a neten erről.és potyára nem akarok procit venni. ja és vga csere is volt már de ugyanaz.

2013. nov. 11. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát próbáld ütni, biztos segít.


Táp, alaplap jó állaptban van? Nézd végig, szerintem elégett valahol valami. Esetleg szerezz kölcsönbe alkatrészt, úgy ki tudod szűrni mi rossz.

2013. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem 3.33MHz-et mutatott a rendszer?
2013. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
végignéztem de nem látni semmit , tápot ,vga-t már cseréltem de ugyanaz, és igen 3.33 at mutatott .
2013. nov. 13. 00:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor valahogy felugrott az órajel és a gyári hűtés nem bírta a hőt elvezetni.Ezt a jelenséget a táp is okozhatta.
2013. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pedig tettem rá hűtést , de miért nem ad képet azt senki sem tudja ? tápot már cseréltem , vinyót és vga-t is
2013. nov. 13. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Alaplap kimaradt, pedig az ég el először.
2013. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudok cserélni, 3 éve vettem a gépet de már akkor is ijen volt hogy ujrakellett indítgatni míg egyszer csak beadta a képet,mindig készenléten kellett hagynom, ugy 2hónapja nem használtam nagy nehezen beadta de lefagyott mindig fél óránál nem bírta tovább. most meg már semmi nem is érzékel semmit csak zúg ugye a táp meg világít az alaplap tehát áram az van. van egy másik alaplapom is de abba más fajta proci kell.
2013. nov. 13. 23:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor még garanciában kellett volna kicseréltetni az egészet, mert ez így selejt.
2013. nov. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
használtan vettem :/ gondoltam már h veszek procit de sztem nem az lehet a baj hanem az alaplap
2013. nov. 15. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!