Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi konfignak elegendő...

Az alábbi konfignak elegendő ilyen táp?

Figyelt kérdés

Proci: AMD Phenom II X4 B55 3.33GHz

RAM: 2x4GB DDR3 Dual-Channel

VGA: Sapphire HD7750 O.C. (kiegészítő tápcsati nincs rajta.)

Vinyó: Samsung SpinPoint F3 500GB S-ATA II

illetve egy optikai meghajtó, és egy ház ventillátor.


Ennek a gépnek, max terhelésnél elegendő egy MINŐSÉGI 450-500 Wattos táp? Corsair, CoolerMaster, Gigabyte vagy Chieftec? Próbálták velem elhihetni hogy jó nekem a 420-as LC Power is. :DD Mondom persze, ha adtok hozzá poroltót.


Chieftec: [link]


Cooler Master: [link]


vagy ez:


[link]


Corsair: [link]


Gigabyte: [link]


2013. nov. 11. 08:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Erre miért nincs válasz? Érdekelne komolyan, hogy milyen alapjai vannak annak hogy nem jó a Corsair sem többek között... Valahogy nehéz elhinni. Olvastam külföldi tesztet, ott nagyon jól teljesített... voltak gyenge pontjai de szerintem max csak egy 60 ezres tápnak nem lenne. Nem olyan gyenge pontok hogy 2 nap után viszi a gépet. Több évre távlatában csak.
2013. nov. 11. 14:18
 12/12 A kérdező kommentje:
Amikor kész tényeket kellene mondani hogy mitől sz.rok amiket felsoroltam, egyből nincs válasz. Milyen érdekes. :DD
2013. nov. 13. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!