Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Géptisztítás után, első...

Géptisztítás után, első bekapcsoláskor baj van?

Figyelt kérdés

American megatrends fatal error hibaüzenetet írt ki.Kigugliztam hogy a proci hűtő hibánál írhat ilyet.Nyilván tisztítottam azt is.Újra bekapcsoltam azóta tökéletesen fut a gép.(még gyorsabb is)Aida 10-15 fokos hm. csökkenést mutat.Minden király.:)Csak idegesít az a hibaüzenet az első indításnál.Lehet csak azért írta ki,mert bolygattam a procihűtőt?(sűrített levegővel)Teszteltem többször.Szépen(még gyorsabban is) elindul,feláll a rendszer azóta is.Csak egyszerűen idegesít az az első alkalom.Végzetes hiba,az azért gáz üzenet!:)Lehetőleg hozzáértők segítségét várom.Mégegyszer Aida-n minden hm. szuper,jobb mint valaha.Windows 7 tökéletesen fut.(még jobban is)Csak elsőre volt,utána kikapcs/bekapcs azóta tökéletes.

Arra gondoltam hogy porcica maradt valahol,amitől megakadt a venti egy pillanatra,ezért írta ki elsőre.Hozzáértők véleményét várom tényleg.Köszönöm.



2013. nov. 10. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Fatal error-System halted üzenetet akkor írja ki egy BIOS ha egy ismeretlen hibajelenségre kell olyan hibaüzenetet kiírnia ami nincs beleírva magába a chip-be.

Tehát számára is értelmezhetetlen a hiba, ezért inkább leállítja az indítási folyamatot.

Ez adódhat akár egy lazán érintkező (táp, ventilátor, adatkábel, stb...) csatlakozóból is.

2013. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor holnap meló után átnézem a csatlakozókat,hátha kimozdult egy picit valamelyik.(Mondjuk kicsit rendeztem is,nem tetszettek a vezetékek ahogy álltak.Lehet akkor mozdult ki egy picit valami)Egyébként most is erről a gépről írok.Akkora baj csak nem lehet!Csak nyilván szilánkot rak az ember agyába az ilyesmi.Köszi!
2013. nov. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!