Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Androidos telót lehet szoftver...

Ice-T kérdése:

Androidos telót lehet szoftveresen javítani ha elrontod a root-ot és kifagy a logonál?

Figyelt kérdés
Egy galaxy ace 2-es telóról van szó. 2.3.6-os rendszerről frissítettem 4.1.2-re. Ez sikerült is, majd fórumon olvastam, hogy nem a legújabb rom-ot raktam fel. Tanácsolták, hogy azt tegyem inkább fel, de a root az jó lesz ugyan úgy, ugyan azzal minta 2.3.6 esetében, ugyan úgy megcsináltam, de amikor a root végeztével a teló újraindult, csak a galaxy ace 2 logóig megy el, ott megáll. Ha ki akarom kapcsolni a telót újraindul. Csak akis kivételével kapcsol ki teljesen. Egy valamit tudok vele kezdeni, ha nyomom a hangerő le + home + bekapcs gombokat akkor bejön a download mód (odin mód) Innen még van esély újra éleszteni a telót, vagy már csak alkatrésznek lesz jó?

2013. nov. 10. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Van, recovery módban formázd le nullára és rakd újra a romot. De mielőtt elindítottad volna elsőre a romot wipe-oltad a dolgokat amiket kell? Amiatt is lehet a hiba.
2013. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!