Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Idióta pendrive-okra még van...

Idióta pendrive-okra még van kereslet?

Figyelt kérdés
Mármint ilyen vicces alakúakra.

#USB #drive #pendó
2013. nov. 9. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Van hát, osztálytársaim pl nagyon csípik ezeket, de a másik suliból az infósoknak vannak ilyen hülye kütyüik szóval van.
2013. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen!
2013. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hölgy ismerősnek néhány éve egy panda alakút vettem, nagyon örült neki. Még most is ötletesnek tartom, de ugye, már kapott egyet:)
2013. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az idiótáknál...
2013. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az valóban idióta, akinek tetszik egy jópofa pendrive?
2013. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Könnyen előállhat olyan eset, hogy 2 usb aljzat egymáshoz olyan közel van, ahol még a normál méretű eszközök is alig férnek el egymás mellett, hát, még hogyha egy ilyen otrombaságot kell használni. Ráadásul az ilyenek vszeg gagyi sz.arok, amik seperc alatt kifexenek.


Sztem az ember feleslegesen ne szívassa magát..., de azt is tudom, hogy az ésszerűség nem minden ember sajátja, és ezek az idióták.

2013. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Brand gyártóknak is vannak ilyen sorozataik. USB slotok pedig egy gyorsabb pendrive-nak is gondot jelenthetnek, Sandisk cruzerem és Data Traveler Elite 3.0-m pl túl nagyok...
2013. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megmondom őszintén, nekem is tetszenek ezek:) én is lány vagyok persze... Mondjuk az tényleg bosszantó, amikor a terjedelmük miatt el se férnek.

2013. nov. 10. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!