Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer számítógép vásárlás?

Gamer számítógép vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy számítógépet (monitor, hangszóró, egér, billentyűzet nem kell, de gépház kell). Azt hogy mikor azt még nem tudom, de olyan tavaszra, Húsvét környékére tervezem. Akkor szeretnék venni, amikor legjobban megéri. Konkrét árat sem szeretnék belőni, hogy ne amiatt legyen rosszabb a gép, mert nem tudtam plusz 5k-t adni érte. Játékra (COD: GHOST, BF4, GTA V (ha lesz) stb) és hobbi szinten modellezésre, animálásra, renderelésre (Cinema 4D) és videóvágásra (Sony Vegas Pro 12). Szóval kb. olyan 160-170k-ra gondoltam, plusz mínusz pár ezer. Várható tavaszig árcsökkenés és ha igen milyen mértékben? Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy kb. mennyiért éri meg gépet venni, mikor és milyet. Ja és viszonylag hosszútávra szeretném, úgy, hogy egy hamar nem keljen gépet vennem. És egy ilyen gép kb. meddig használható, előre láthatólag meddig hány évíg bírja futtatni a játékokat?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. nov. 9. 17:52
 1/1 Rasta Joint ***** válasza:
Pedig tényleg nagyon nehéz előre megmondani mennyit fognak csökkenni az árak, és hogy meddig lesz használható a gép. Valószínűleg csökkenni fognak valamelyest az árak, de tényleg nem tudni mennyire, ez sok dologtól függ majd. Akkor konkrétabban lehet megmondani, amint aktuális lesz a vásárlás.
2013. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!