Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót ajánlottok,...

Milyen nyomtatót ajánlottok, aminek a fenntartása olcsó, sok oldalt tudok nyomtatni és maga a nyomtató sem megfizethetetlen?

Figyelt kérdés

Üdv. Eddig két nyomtatónk is volt, egy Canon Pixma 1000 (ami ment is jól, csak végül belehalt a feje :) ), legutóbb (most is) egy HP Deskjet F4580 multifunkciós nyomtatónk van. Szuper, hogy lehet Scannelni, meg fénymásolni, egyebek, de fekete színű lapot alig tudtunk nyomtatni vele (keveset, kb. 150 oldalt, oké, ennyi volt a kapacitása). Fel szerettük volna tölteni, de nem ment, vettünk új patront bele, kétszer is, de egyik esetben sem ismerte fel. A patron ára 6000 HUF volt, amelyel 200 oldalt tudunk nyomtatni, ami nem a legjobb! :) Ellenben egy másik tintasugaras nyomtatóval, ahol valami 3000 HUF -ba kerül egy patron, amivel 450-600 oldalt lehet nyomtatni (think)

Hallottam a lézernyomtatókról, hogy egy tonerrel 1000 oldalakat lehet nyomtatni, viszont nem vagyok otthon a nyomtatókban, ezért kérném a segítségeteket, hogy melyik nyomtatót ajánljátok, melyik nyomtatóval tudnék több oldalt nyomtatni kevesebb pénzért?

Köszönöm előre a segíségeket! :)


2013. nov. 8. 20:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Oh, kifelejtettem, legfőbbképp fekete-fehér nyomtatásra lenne használva, színest nem! :) Ha multifunkciós, az még klasszabb :)
2013. nov. 8. 20:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, igen, ismét kifelejtettem valamit. Dokumentumok nyomtatására lenne használva, viszont nem üzemszerűen, hanem mondjuk naponta 2-3 dokumentumról lenne szó csak. :)
2013. nov. 8. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Brother DCP-115C-m van, ezzel is lehet scannelni, jól nyomtat, kb. 3000Ft bele s 4db patron, és ha jól emlékszem 20 ezer körül vettem még pár évvel ezelőtt, soha nem hagyott még cserben, én ajánlom!
2013. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3000 HUF -ért 4 db. patront tudsz bele vásárolni? :)

S egy patronnal hány oldalt tudsz nyomtatni?


Köszönöm válaszod :)

2013. nov. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!