Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden tv kártya képes dvb-t...

Tiburtius kérdése:

Minden tv kártya képes dvb-t fogni, vagy csak analog? Internet nélkül használhatóak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 19:59
 1/3 soccerway ***** válasza:
van többféle tvkártya mindegyik mást fog, van hibrid amit dvb és dvb-t adást is.
2013. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez pontosan mit jelent?
2013. nov. 9. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

3. féle tv tuner kártya van: (lehet asztali gépe beépíthető, vagy usb-s külső)

A hibrid tudja a DVB-T és az analógot.

az Digitális csak az DVB-T-t

Az analóg az csak az analóg-Ezt már nem nagyon árulják...

Internet NEM szükséges hozzá csak egy antenna (amivel tv-zel olyan) Viszont érdemes hozzá külön antenna amit alapból adnak hozzá. az nem biztos hogy jó.


DVB-T: Mindig Tv csatornákat tudod venni az ingyeneseket, ha fizetőseket is venni akarod akkor egy olyan tv tuner kell amibe a behelyezhető a stick (azt hiszem ez a neve, ja jól tudom ebből usb van csak)Viszont erről érdeklődj a [link] oldalon.


Ha azt akarod mint én, én a Digitv ről veszek fel oda a Hibrid tuner kell, mert a digi beltéri csak analógban adja a jelet.

2013. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!