Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben jobb egy szorzózármentes...

Miben jobb egy szorzózármentes Intel-i5, mint egy FX-8320? És melyik időtállóbb?

Figyelt kérdés

Melyiket érné meg megvenni, melyik lenne időtállóbb??

Mert pl olvastam olyan dolgokat, hogy később szükség lesz a 6-8 magos FX-re.



2013. nov. 8. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy magot használó progikban jobb, de amúgy az fx mindenben hozza a szintet (egy átlag felhasználónak észrevehtetlenül kicsivel lassabb), tehát elég hülye az, aki i5-öt vesz, mert kiperkál plusz 10 ezret majdnem a semmiért.
2013. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
4 magot használó progikban is jobb, illetve játékokban is. Egy GTX 780-at pl. a 8320 már ki sem tud hajtani fullHD-n, egy i5 még simán.
2013. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mindenki a saját táborát védi, intel kevesebbet fogyaszt, fxes procik többet ( gyakorlatilag nem hagyod égve a konyhában a lámpát vissza jött a fogyasztás különbség..) Én fx 8320as procit választottam mivel 1. olcsóbb volt nem kevéssel, 2, az alaplap (25 ezer ft volt) tuning potenciálos elég rendesen, prociról nem is beszélve. Előző kommentelőnek pedig csak ennyit mondanék : https://www.youtube.com/watch?v=4-CaJ_wXJO8 Ha mindenki el lenne eresztve anyagilag intelt venne mindenki. Valaki a magok számára megy tuningal valaki pedig megelégszik egy 4 magos 3.5 ös procival :)
2014. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!