Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akkor másik videókártya lesz...

Akkor másik videókártya lesz vásárolva?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésemben már feltettem azt, hogy ez a vidikari:" [link] jó lenne-e ebbe az alaplapba: [link] "

És most az a nagy harci helyzet hogy PCXen már nincs (ezáltal nem is hiszem hogy be fogja tölteni nektek ha rákattintotok) és arra gondoltam beújítok és másik vidikari rendelésével.Találtam egyet és azt akarom tudni hogy jó-e az előbb linkelt alaplapba valamint hogy ti 10-ből mennyire értékelitek?

Link: [link]

UI.: nem kérek másik vidikarira való rábeszélést és hogy "ez jobb és olcsóbb mint amit te néztél" megjegyzéseket. Én kinéztem magamnak és ez tetszik és kész.

A válaszokat előre is köszönöm!



#videokártya #alaplap #Csatlakozó felület
2013. nov. 7. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi rábeszélés nincs benne, de ennyiért Iponon van Sapphire R9 270x is, ami jó 15%-al erősebb ettől a kártyától.

Természetesen ez is jó a lapodba, miért ne lenne jó.

2013. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Osynho ***** válasza:

"UI.: nem kérek másik vidikarira való rábeszélést és hogy "ez jobb és olcsóbb mint amit te néztél" megjegyzéseket. Én kinéztem magamnak és ez tetszik és kész."


Miért kérsz róla véleményt, ha nem érdekel? Mivel pci-es az alaplap így bármilyen pci-e-s vga jó bele. Ha eldöntötted, hogy azt veszed, akkor vedd azt.

2013. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!