Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BF4 a gépem nem bírja vagy az...

BF4 a gépem nem bírja vagy az operációs rendszeremmel van a gond?

Figyelt kérdés

A gépem.

Gygabyte 970A-D3 alaplap

AMD FX-4100 quad core proci+ Artic Freezer hűtő

2x2Gb Corsair 1600mhz DDR3 RAM

Saphire HD 7850 VGA

550w Chieftec táp

Dell 24 Full Hd monitor

(tudom aránytalan a vas)


Windows 7 64bit op. rendszer


Ha megy a játék a proci és a RAM is 100% megy még low beállításokkal is a játékban.Rengetegszer leáll a játék általában fél óra után és be kell zárnom multiplayerbe és singleben is.A játék is szaggat single playerben is mintha nagy lenne a pingem multiban.Ennyire nem bírná a gépem amit kicsit furcsállok.BF3-at high felbontásban akadálytalanul viszi super highon már akadozik picit.Az op. rendszerrel lenne a gond?Vagy ennyit tud a gépem?Kicsit meglep hogy ennyire leterheli a gépet a játék.Segítséget tippeket előre is köszönöm.



2013. nov. 7. 04:07
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

A hiba nem a te készülékedben van.


Egy rémálom az a játék. Gyakorlatilag mindenen akad.

2013. nov. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiegészítés:

[link]


Ez azért nem gyenge dolog. Nekem személy szerint már kissé kezd tele lenni a hócsukám a sok félig kész hulladéktól.


És még hálásak lehetünk, hogy legalább elindul, nem úgy mint a CoD: Ghosts 6 GB ram alatt.

2013. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat épp most játszottam úgy akadás nélkül háromnegyed óráig amíg crash kidobott hogy a hangot letiltotta a Norton és csak drum and bass ment a lövések hangja helyett.A proci és a RAM meg 100% végig.Már azt hittem a géppel van valami hogy ilyet produkál.
2013. nov. 7. 07:39
 4/4 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez van.Minden low-on van igy van kb 20 fps-em jobb esetbe, a grafika olyan minta a képernyőmre hánytak volna.De a legidegesítőbb hogy egyszer van hang egyszer nincs, valaminek van hangja valaminek nincs...
2013. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!