Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Inditáskor miért irja ki ezt...

Inditáskor miért irja ki ezt a gépem? és csak össze vissza gombok nyomkodásával indul el. "Warning! The previous performance of overclocking is failed and the system restored to the default settings. ", (pirossal irja)

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az akarja neked mondani, hogy nem bírja a tuningot és visszaáll alapbeállításokra.


Szerintem ne erőszakoskodj vele.

2013. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul állítottál be tuningkor, vagy egyszerűen túlhúztad. Javaslom hagyd alapértékeken, amíg utána nem olvasol, hogy hogyan kell beállítani.
2013. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát eddig nem nagyon volt semmi gond vele, egy ideje már néha szoktam rákötni egy vinyót, akkor valószinű h az a gond
2013. nov. 5. 14:13
 4/6 A kérdező kommentje:
jah, de az nem lehet gond akkor, mert kihuzás után is ugyan ez a hiba, de nem csináltam semmi tuningot a gépemen.alapból igy működik már egy éve.
2013. nov. 5. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor pucold ki, mert lehet hogy a por elhatalmasodott benne és most úgy érzi, hogy attól izzad, hogy hajtod mint állat. (pedig nem)
2013. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem is poros..nemrég lett pucolva
2013. nov. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!