Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G35 megéri?

Logitech G35 megéri?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy jó fejhallgatót! Fontos hogy mikrofon is legyen rajta, és szépen szóljon! Legfőképpen játékra használnám,(skype, videó felvétel miatt is kellene szépen szólnia a mikrofonnak) de persze az sem baj ha a zene is szépen szól rajta :P


Ez mennyire jó? Megéri azt a 36.000Ft-ot? Vagy ebben az árban jobb?


Valamint linkelnétek oldalakat ahonnan meg lehetne rendelni? Ipon-on már nincs :/



2013. nov. 3. 19:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy RAZER Tiamat 2.2 ?
2013. nov. 3. 20:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Razer Tiamat szerintem, en szeretem a Razer markat szal +1. De ezen felul egy tizes sporolnal a Tiamatal, es a Razer oldalaraol meg letudod szedni a Razer Surroundot azzal meg ugyan ugy tudsz virtualis 7.1et varazsolni a Tiamatra csak az nem Dolby Surround lesz, hanem a Razer altal fejlesztett surround hangzas. -> [link]
2013. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Külön hangkártyám az nincs :/

Azért gondoltam a G35-re.

Asrock Z77 extreme 6 lapom van. Az menyire lenne jó hozzá?

2013. nov. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!