Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze raknátok nekem egy jó...

Össze raknátok nekem egy jó gépet játékokra? ( próbálkoztam én magam de nem tudtam eldönteni mi lenne jó)

Figyelt kérdés

Durván 150 ezrem lenne rá

Amit mindenképp szeretnék: intel core i5 3570k, 8GB ram, a videókártya a keretből a lehető legjobb legyen

HDD és DVDíróm már van az nem kell



2013. nov. 3. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ház,táp,egér,billentyűzet,hűtő egyéb is kell?
2013. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos és rettentő aránytalan gépet lehet csak így összerakni.

Ellentmondásos az, hogy játékra kell a gép, de a proci, mivel K-s hozzá egy tuning alaplap meg az egyebek (még ha olcsóbb tápot-ramot-házat is számolunk) túl sokba kerülnek, most marad vagy 30-35k vga-ra, az úgy nem játék gép, hanem bármi más amire egy erősebb proci kell.

2013. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.hozzászóló Ház,táp,videókártya,Ram,alaplap kéne meg ez a processzor

2. hozzászóló a tuning egyenlőre még nem érdekel és nekem elég csak egy 50 ezer körüli videókártya

2013. nov. 3. 12:28
 4/8 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló De ha tudsz jobbat akkor írd le azt csak Intel processzor legyen benne, köszönöm
2013. nov. 3. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel a tuning, akkor felesleges a k-s proci, meg akkor már lehetne pl. egy gyengébb, jóval olcsóbb i5 is és akkor lehet a lapon is spórolni, valamint lehet elsőre csak 4giga ramot venni (mivel azt bármikor vehetsz).

Lényeg, hogy ha játék a fő célpont akkor arányosan kéne költeni vga-ra, nem pedig ami marad.

Persze ez tényleg csak akkor áll fenn, ha játék a lényeg :D el lehet lenni egy 3570k igp-vel is ha nem kell sok minden, de azért...

2013. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor összeraknál nekem egy gyengébb i5-össel játékra arányosan? (előre is köszönöm)

(Amúgy csak azért gondoltam erre a processzorra mert teljesítményben tuning nélkül is jobb mint az alatta lévő nem "k"-sok)

2013. nov. 3. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
A proci tényleg aránytalanul sok.Húszassal kevesebb proci 4gb RAM és jobb videókari.A videokártya valamennyire értéktartó legalább
2013. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy értéktartó?

Egyébként akkor kérhetnélek titeket arra hogy össze rakjatok egy jobb gépet játékra?

2013. nov. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!