Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a gépem a...

Nem ismeri fel a gépem a telefonom. Miért?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy GT-S5570-em van és fel van telepítve a kies program is, de saját gépen nem jeleníti meg, Total Commanderbe behozza "Cserélhető lemez"-ként de ha kiválasztom sokáig tölt majd kiírja hogy "Nincs ilyen meghajtó, válasszon másikat" .. Nem tudom behozni hogy zenéket tudjak rá tenni.

Windows 7-em van.



2013. nov. 2. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél egy kártyaolvasót, 500ft-ért lehet már kapni, és akkor nem kell ilyenekkel szenvedni.;)
2013. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A telefonon adatátviteli mód volt és nem kies vagy egyéb mód? beállítva. Mikor rádugod a telefont a pc-re, elméletileg ki kell jönnie egy nagy fekete képernyőnek a telón egy gombbal amivel bekapcsolod az adatátvitelt az sd kártyán. Azt nyomd meg.
2013. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Korábban jó volt nem kellett hozzá semmilyen olvasó.

Nekem olyan hogy a telefon tetején le tudom huzni az értesítéseket és ott van hogy usb arra rámegyek és ott bejön egy androidos robot hogy belső tárhely bekapcsolása, az a telefonon bekapcsol de a gépen nem jelzi a sajátgépben ahogy eddig.

2013. nov. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!