Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha cserelek alkatreszt a...

Tibor007 kérdése:

Ha cserelek alkatreszt a gepemben kell akkor ujbol telepicsem a windowst? Egy tapegyseget csereltem jobban kellet volna mennie de kb ugyan ugy megyen

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Azaz te azt gondolod hogy ha tápegységet cserélsz akkor több FPS-ed lesz a játékban?
2013. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak a videokartyanak nem volt eleg a masik tapegyseg esjobban kellet volna fusson es nem men valami jol ahoz kepest
2013. nov. 2. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy videokártyaának gyenge egy tápegység, akkor lefagy, elfüstöl, vagy egyáltalán nem működik. Ha időnként lefagy, de amúgy működik, akkor nem lesz több fps, ha kicseréled egy olyan tápra, ami tud elég áramot adni a videokártyának.
2013. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha cserelek alkatreszt a gepemben kell akkor ujbol telepicsem a windowst?" tapegyseget csereltem...

NEM kell a Windows-t újra telepíteni.

...más a szitu, ha pl. Alaplapot, cserélsz akkor már javasolt az új telepítés /de, még azt is meglehet oldani "ügyesen", újratelepítés nélkül.../

2013. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó Istenem, ki fent vagy a mennyben, segíts meg...

1. Tápegység-cserénél nem kell semmit újratelepíteni.

2. Attól, mert tápegységet cseréltél, még nem lesz jobb a grafikai teljesítmény.

2013. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azert kertem itt segicseget mert nem megy ugy ahogy kellene nehany jatek :) es nem tudom mi leli :))
2013. nov. 3. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem a táp a ludas.
2013. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!