Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit cseréljek le a gépben?

Mit cseréljek le a gépben?

Figyelt kérdés

Jelenlegi gépem: Intel Core i3 550 3.2 Ghz

Sapphire HD 7770 ghz oc edition vapor-x

8 gb ram

Asus P7H55 alaplap

600w táp

1 TB vinyó


Olyan gépet akarok, ami a jövőre nézve is megállja a helyét. Szerintem elég lenne alaplap + proci csere. Lenne rá kb 110.000 ft-om. Ebből kell gazdálkodni. Alaplapnál szempont lenne, hogy jó sok USB csatlakozója legyen. A válaszokat előre is köszönöm.



2013. nov. 1. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre minimum egy i5 2500k jobb lenne :D később meg majd talán egy új videókártya:D
2013. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Egerecske ***** válasza:
tápegység ok hogy 600W- de itt az a pont ahol bizony számít a márka. 8GB memória nagyon jó, bár jó lenne tudni az órajelet. Jövőre nézve procit javaslom cserélni i5-re vagy i7 re. Persze itt már lehet hogy alaplap csere lesz mindenképp, de ezt majd aki jobban ért hozzá megmondja.
2013. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vennék bele valami Lynfield i7et használtan, utána meg egy minőségi tápot.
2013. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem teszek bele használtat. Ha procit cserélek, akkor alaplapot is, mivel se i5 se i7 nem megy bele ebbe az alaplapba. :D Szóval mindenképp min. i5. Lehet megoldom, hogy 150k-ból vegyek pocit,alaplapot,tápot, esetleg ramot, de az nem fix.
2013. nov. 1. 10:21
 5/8 A kérdező kommentje:
De még mindig nem tudom milyet vegyek.
2013. nov. 1. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tápot cseréld le egy jóra
2013. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Egerecske ***** válasza:
Tápot egy jóra? Azt se tudjuk hogy pontosan milyen van neki. Az hogy 600W az nem minden.
2013. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiírtam egy másik kérdést, felejtsétek ezt el.
2013. nov. 1. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!