Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon II X3 460 & GTX650T...

AMD Athlon II X3 460 & GTX650Ti & 4GB 1333mhz RAM, és low grafikán nem megy el 60 fps-el a GTA 4?

Figyelt kérdés

Hali!


Létezik az, hogy nem bírja el a fent említett konfig a GTA 4-et full grafikán? BF3-at is vitte fullon, elég szép fps-el!

A GTA 4 pedig low grafikán sem éri el a 60-at stabilan.. mediumon is 30-35 fps.

Mi lehet a baj? Lehet valamit tenni ez ellen?



2013. okt. 31. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

az a proci az nagyon nem illik ebbe a leírásba

lehet ő lesz a hibás

a bf-ek jól vannak optimalizálva még a foshkategóriás procikon meg vga-kon is elkocog...de a gta nem erről híres...

2013. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajna a GTA 4 eléggé "gyéren" optimalizált játék.


Van ahol i7 4770k-n dual VGA-s gépben is laggol,van ahol pedig 2 magos athlon x2 250-ben egy 17,000forintos kártyával megy full hd-n.


Patcheld fel,nem árt neki,sokszor ez megoldja a problémát:)

2013. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem csak a BF-eket viszi fullon! :) Egyébként tudom hogy nem illik ide a CPU, cserélném is nemsokára egy FX6300-ra!



#2

Patcheket hol tudok letölteni? :)

2013. okt. 31. 19:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Patcheket már találtam, de nem tudom hogy az összeset sorba kell felrakni, vagy a legújabban tartalmazza-e az összeset?!
2013. okt. 31. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!