Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

TheMESTER kérdése:

Mi a véleményetek erről a gépről? Megéri az árát ha nem akkor mért nem? Vagy ajánljatok másikat ennél ne drágábbat?

Figyelt kérdés
Sokat használnám játékra, de mellete minden hétköznapi dolgora...(filmnézés facebook stb).

2013. okt. 31. 13:02
 1/8 anonim válasza:
link?
2013. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocs csak siettem:D itt a link:

[link]

2013. okt. 31. 13:28
 3/8 anonim válasza:

1# vagyok

Ugyanezt a gépet megkapnád fele ennyiért, ha asztalit vennél. Játékra jó, de én nem raknék össze ati vga-t intel procival. Jobbat most nem tudok mutatni, annyira nem foglalkozom laptoppal és telefonról vagyok, de az biztos, hogy asztali gépként, külön megvett alkatrészekből, fele ennyibe kerülne.

2013. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" de én nem raknék össze ati vga-t intel procival. "

Miért? Ezt mint Intel CPU és AMD VGA tulaj kérdem.


Kérdező a hordozhatóság mennyire fő szempont? Teljesítményben tényleg jóval jobban jössz ki az asztalival ha meg arra kell, hogy néha magaddal hurcolássz valamit, vagy ágyból fb-z valami kis kacat tab is elég egy asztali mellé.

2013. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazándiból elég fontos lenne mert koleszos vagyok...:D
2013. okt. 31. 15:11
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

És erről mi a véleményetek?

2013. okt. 31. 15:12
 7/8 anonim válasza:

1# vagyok

Ha nem férsz el akkor ne vegyél gépházat és elfér kb 30x30x30cm-en :D

Amúgy a második jobban megéri, de ebben is csak 2 magos proci van ami elég karcsú.

2013. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
áhh nem cigánykodok:D veszek inkább valami fasza laptopot...
2013. okt. 31. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!