Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Vészhelyzet) Miért nem...

(Vészhelyzet) Miért nem működik az Esc billentyűm?

Figyelt kérdés

Asztali számítógépem van és a billentyű amit használok az egy, Genius SlimStar 110. Ma reggel mikor bekapcsoltam és elindítottam a kedven játékomat (Combat Arms EU) akkor azt vettem észre, hogy nem tudok kilépni simán az Esc gomb lenyomásával. Bárhogy nyomkodom és próbálgatom nem akar reagálni rá, de még más játékoknál sem akar működni. Megpróbáltam azt is, hogy más usb csatlakozóba dugtam át de hasztalan volt ez is. Hiába böngészek a probléma után, nem tudok rájönni, szerintem szoftveri probléma lehet mert még az Xpedder használatával sem tudok kilépni a játékokból. Pedig ez a program arra szolgál, hogy egy game-controlert áttudjunk programozni akár a billentyűzeti gombokra is. Tehát az egyik gombot az Esc-re programoztam, hogy játék közben azzal ki tudjak lépni, de így sem működik. Driver frissítést is próbáltam már, de nem lehet a jelenleginél alkalmasabbat találni az XP szerint.

Kérlek segítsetek! Nagyon bosszantó a helyzet.



2013. okt. 30. 19:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem Xpedder hanem Xpadder.
2013. okt. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!