Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Skype miért nem látja a...

A Skype miért nem látja a kamerámat?

Figyelt kérdés

Azt írja nincs webkamera csatlakoztatva. Pedig van! És akit néznék, őneki sem látom a kam. képét. A másik gépen (Laptop) működik rendesen, látom és engem is látnak.


A kamera Driver fent van. A Win XP Sajátgép felismeri, bejön a kép is. Le lett törölve, újra rakva a Skype. A Registry is törölve lett tisztító programmal.



2013. okt. 29. 19:37
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Dettó ugyan így jártam egy kínai csodával, amit Canyon -nak neveztek el. Először is Windows 7 alá fel sem sikerült telepítenem, mert nyavalygott, hogy nincs driver digitálisan aláríva. Hiába kapcsoltam ki a digitális aláírás megkövetelését, akkor se sikerült. Megpróbáltam egy XP -s gépre, ott az volt mint nálad. A driverrel együtt feltelepült segédporgin volt kép, a skypre pedig még csak nem is érzékelte. Nem tudtam vele mit csinálni, visszavitettem az ipsével. Kihozta helyette a legolcsóbb Logitech -et. Semmi probléma nem volt vele, még a Windows is alapból felismerte, minden működött. :)
2013. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Enyém is Canyon. Inter Chatpack. Volt is ilyen kérdés itt.

De van másik MSI kamerám, és azzal sem jó.

2013. okt. 29. 20:23
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
A Windows újratelepítése talán megoldja a problémát. Persze ne teszteletlen minden szir-szarral fertőzött pistike Windows -t rakjál fel, hanem tiszta érintetlen MSDN -t.
2013. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz én lusta vagyok, hogy újra rakjak Windowst. Mert minden más azon kívül működik.
2013. okt. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!