Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig mennyit ér ma? És...

Ez a konfig mennyit ér ma? És megérné-e windows 8.1-et rátenni? Szerintetek megérné ujat venni? Vagy ha elromlik megérné-e ezt még megjavítani?

Figyelt kérdés
Gigabyte alaplap (integrált hangkártya, vga...) 2Gb DDR3 ram, Intel Celeron 1,8 GHZ 1 magos processzor, 160Gb WD Caviar winchester, Gaba 18,5" 1366x768 monitor

2013. okt. 28. 16:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vennék én gépet, de nincs 120-150 ezer forintom... ráadásul gimnazista tanuló vagyok. Jólenne összeszedni legalább 150 ezer forintot egy új gépre... Csak nemtudom, hogyan szedjek össze annyit (szüleim nemtudnak adni pénzt) Hétvégén nemtudok dolgozni, mert tanulnom kell érettségire. Valahoyg az interneten nemtudnék valahogy összeszedni 100-150 ezer forintot?
2013. okt. 28. 18:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Neha ki lehet fogni hasznaltan is nagyon jokat. En ev elejen vettem 50k-ert, mert nem volt ra tobb. Nagyon korrektet kaptam. Ha koltok meg ra 20k-t, szinte mindent egesz jol fog vinni, bar most se rossz.
2013. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdezö te ugyvagy hülye ahogyan már megbocsás mi azt honnan tudjuk hogy összetudod e szedni a 150 ezret a gépre ? íród tanulsz de nem gimnáziumba a helyed hanem értelmifogyatékosok közt met azvagy !!!
2013. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
meg írod laptop vagy asztali gép ? A döntés a te kezedbe van. Ha nincs pénzed akkor sajna hiába kérdezel.
2013. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!