Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a monitor jó választás?

Ez a monitor jó választás?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 27. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nagy is, IPS is, drága is... de nem "kicsi" ez a felbontás ekkora képátlóhoz? Inkább 2560x#### felbontásút néznék ekkora mérethez már, mert túl nagynak éreznéd a pixeleket közelről szerintem.


De ez csak személyes vélemény.

2013. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most egy 32'-es 1366x768p felbontású TV-m van, ott sem tűnnek túl nagynak nekem.
2013. okt. 27. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, de a tévét távolról nézed, a monitort meg jobb esetben nem. De mint mondtam, ez csak vélemény. A monitor maga nem rossz egyáltalán. DE! Szerintem az rossz benne, hogy digitális csatlakozónak csak HDMI van. Ennyi pénzért már lehetne DVI ÉS DisplayPort is. Megnézném a DELL kínálatát is, ők jobbak ebben.
2013. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A TV-t használom monitorként.
2013. okt. 28. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van PS-ed vagy XBOX, akkor jobb lenne DVI és HDMI csatlakozó is. Ha a tévéd használod most monitorként, akkor ez sokkal szebb képet fog adni, és ezt te is észre fogod venni, de lehet egy 24" jobb lenne, ha nem a monitor mérete a lényeg. Olcsóbb, szebb kép. Van néhány HP vagy DELL monitor ami 60-70 ezer és sokkal jobb mint ez, de 24"-esek.

Szóval ha nem a monitor mérete a lényeg, akkor inkább ajánlanék egy 24"-eset. Ha mégis a képátló fontos, akkor, ha megengedheted magadnak egy 27" illetve 30" 2560x1440 vagy 2560x1600 monitort.

Ha nagy monitor kell, és az ultraHD monitorok drágák, akkor ez nagyon jó választás.

2013. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!