Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban prcesszor csere?

Laptopban prcesszor csere?

Figyelt kérdés
Hali! Abszolút béna kérdés. Olvastam, hogy vannak laptopok ahol lehet cserélni processzort, csak rengeteg mindenre kell figyelni. Azt szeretném megkérdezin hogy az én ASUS K53SD (Pentium B960-2,2ghz) lehet-e? Amire gondoltam az a i3-4100M. Ezt lehetséges-e? Ha kell még valamiről több info mondom :) Előre is köszi!

2013. okt. 27. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az ASUS K53SD laptopba nem jó az i3-4100M, mert csak olyan cpu megy bele aminek a Sockets Supported-je PGA988 vagy FCPGA988.
2013. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Üdv.Már korábban több embernek kifelytettem erről a véleményt.Ki lehet cserélni minden akadály nélkül,talán még könnyebb is mint egy pc-be.De a bökkenő processzort találni rá,bár külföldön könnyedén be lehet szerezni,magyarországon jelenleg tudtommal nincs egy cég se ami ezt forgalmazná.Aztán i3-ra nem érdemes mert nem sokkal jobb a b960 inkább ha cseréled akkor egy i7l.
2013. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen nyilván jobb lenne, ezt én is így gondolom :) Viszont ugy olvastam, hogy a TDP-je nem lehet magasabb a réginél (i3nak is 2-vel több), de az i5 i7 nek joval magasabb.(i7 amugy is nagyon drága nekem)


Valami más javaslat akkor ami erősebb mint a b960 de elbirja a hűtésem/alaplapom?

2013. okt. 27. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még átgondolom akkor, de köszi mindenkinek ment a pacsi
2013. okt. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!