Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock 970 extreme 3 rev2 nem...

Asrock 970 extreme 3 rev2 nem ad képet, nem csipog HELP PLS!?

Figyelt kérdés
Második tulaj vagyok, a lap elvileg teljesen jó állapotba került hozzám dobozosan garival mindennel együtt, viszont körübelül 2 napja szórakozok vele, h összerakjam. Képet nem ad, van amikor el sem akar indulni, csipogni nem csipog pedig jó helyen van a speaker. A többi hardver nem hibás, egyenként lehuzigálva kipróbáltam őket, vga-t, tápot másik gépbe, egy teljesen új tápot is vettem azzal is ugyan ez a helyzet, proci, ramok alig 3naposak dobozos bolti vétel, szóval én csak a lapra tippelek. Egy fórumon láttam, h páran panaszkodtak erre a lapra, h az 1.7-es biossal nem kaptak képet. Na most akitől vettem, állítása szerint lefrissítette az 1.7-es biosra, viszont nála jó volt. Kérdés: ki tapasztalt hasonlót ezzel a lappal, vagy másik alaplappa, és hogy oldotta meg?:/ Kép nélkül tudok egyáltalán egyel előbbi bios verziót visszarakni? Mekkora a rizikó ha már a mostani bios is szar? HELP PLS, nem akarom szervízbe vinni!!!

2013. okt. 24. 23:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!