Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire ártott a nyomtatónak?

Mennyire ártott a nyomtatónak?

Figyelt kérdés
Vettem egy új nyomtatót, és kipróbáltam a fotó nyomtatást, de véletlenül a/4-es papírméret maradt beállítva, és fotópapír volt betéve (10X15). Gondolom ilyenkor a nyomtató bele "nyomtatta" a papírról lelógó részt saját magába, tehát a tinta belefolyt (tintasugaras nyomtató). 2X történt meg, mennyire ártottam ezzel neki?
2013. okt. 24. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Attól függ, mennyire intelligens a nyomtatód.

2013. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
le van csúszva róla a kép, meg a következő oldalakon látszott egy kis színes csík, szóval szerintem nem vette észre a rossz beállítást
2013. okt. 24. 23:08
 3/3 anonim válasza:
Ha a kép lemaradt akkor tényleg bele folyt a tinta,de ez annyira kis mennyiség,hogy nem okoz gondot esetleg kinyithatod a patrontartót és ha látsz valahol festéket nedves parizsepivel lemoshatod.
2013. okt. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!