Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép bekapcsol a ventilátor...

A gép bekapcsol a ventilátor megy, de nincs csipogás nem érzékeli a monitort az egerest-billentyűzetet sem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
szétkaptam a gépemet (alaplapot is ) valamit elrontottam ez tiszta de nem tudom mit .. a válaszokat előre köszönöm
2013. okt. 23. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát bekapcsolás után fekete kép és semmi más? Proci jól illeszkedik? Bedugtál minden tápcsatlakozót a helyére?
2013. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen teljesen fekete , és semmi tartozék nem világít , a tápkábeleket átnéztem ,de semmi a procinál annyi a bajom hogy nem hogy a négy oldalból nem is tudom hol kell állni..
2013. okt. 23. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Például ezen a képen jól látszik, hogy a proci bal sarkánál ott egy 3 szög, az alaplapon is kell lennie és úgy tedd be be, hogy arra a sarokra essen a proci is ahol a 3 szög van.

2013. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen erre közben rájöttem , és megcsináltam .. de ugyan úgy semmi. a másik hibaforrás az lehet hogy a panelt ahol a pled

hdled , a pwrbin és a reset van nem jól kötöttem össze

2013. okt. 23. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, bár nem hinném. Szerintem kinyiffant az alaplap ugyanis én is jártam így anno és nálam ez volt.


Ha már kifogytál az ötletekből és kipróbáltál mindent, akkor azt tanácsolom, hogy vidd szervizbe, ahol műszerrel be tudják vizsgálni.

2013. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!