Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van en pc-m es nem tudom...

Tibor007 kérdése:

Van en pc-m es nem tudom miert nem tudom overclockolni be adja a kekhalalt vagy lefagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Ez a pc

amd athlon ii x3 455 3.3GHz artinc cooling frazer 64 huto rajta

nvidia geforce gts 450

4gb ram

600w os tapegyseg realis

ecs a780lm-m2 allaplap



2013. okt. 22. 20:26
 1/4 NoVa ^^ ***** válasza:

Először is milyen értékre állítod?


A másik, hogyha a procit húzod akkor a ramokat is (lehet, hogy azok nem bírják), mivel a procid nem szorzózár mentes.

2013. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam en is ara hogz a rammok nem birjak 200rol husztam 270-re es 220 at meg vitte :/
2013. okt. 22. 20:49
 3/4 NoVa ^^ ***** válasza:

Egy egyszerű kérdést akarok csak feltenni.


Te miért csodálkozol azon, hogy a 3.3 GHz alapórajelű szorzózármentes procidat felhúzod 4.5 GHz-ig akkor beadja a kék halált!? Ráadásul egy igen gyenge alaplappal. Arról nem is beszélve, hogy mindezt alapfeszen.


Örülj, hogy a 3.65 GHz-t bírta a proci és a ram is.


A másik, sztem hagyd alapórajelen, mert érdemi különbséget nem fogsz tapasztalni (4-5 fps) és csak a hardvereket teszed tönkre...

2013. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy is a 270 et elirtam 227-et akartam scuze es nem birta jol
2013. okt. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!