Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látszanak az adatok...

Miért nem látszanak az adatok a Pen Drive-on?

Figyelt kérdés

Egy 16GB-os USB 3.0-ás Hama márkájú Pen Drive-om van, amit oprendszer telepítésre szoktam használni, de néha rakok fel rá más adatot is, mert bőven elfér rajta, de a minap az történt, hogy rámásoltam egy játékot, leválasztottam a gépről, mikor kiírta, hogy most már "Biztonságosan eltávolítható", akkor ki is húztam majd átadtam a barátomnak, aki miután bedugta a gépébe nem látott rajta semmit. Miután vetettem rá egy pillantást észrevettem, hogy az adatok rajta vannak csak nem látszanak, olyan, mint ha rejtetté váltak volna, de nem!

Viszont ha rákeresek név alapján egy konkrét adatra, amiről tudom, hogy rajta van, akkor megmutatja!


2013. okt. 20. 13:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!