Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort vegyek?

Milyen processzort vegyek?

Figyelt kérdés
I3-as processzor vagy AMD Fx6300 szerintetek melyikkel mennek jobban a játékok?

2013. okt. 19. 13:51
 1/8 anonim válasza:
35%
szerintem olyat vegyé amin megy a gétéa öt. próbáld ki ha van igyenes vátozata.
2013. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó vicc volt de azért ennyire retardált te se lehetsz ;D
2013. okt. 19. 13:57
 3/8 Panda Péter ***** válasza:

játéka válogatja, mivel az i3 kevés szálon (1-2), míg az AMD sok szálon (3+) erős.

az FX-et személy szerint nem ajánlom, mivel az AM3+ foglalat már kifutó, az i3 pedig keményebb alkalmazásokhoz kevés lehet, plusz intelnél csak borsos felár fizetése után nyílik lehetőség a tuningra.

2013. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mire nem lesz elég az fx am3 + ja addigra lesz több új foglalat.tehát mire kihal az fx 6300as addigra a többi mostani foglalat is.bőven elég a 6300.még későbbiekben 8 as szériát is lehet bele rakni.
2013. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor milyen processzort ajánlanál?
2013. okt. 19. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
amd részről talán most athlon 2 x4 760/750 k. FM2+(!) lappal.appa jöbbek új apuk.talán bika erősek lesznek proci részről.bár kitudja.én biztos fx 6300at vennék
2013. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. köszi a válaszokat :)
2013. okt. 19. 14:04
 8/8 Panda Péter ***** válasza:

tisztázzuk: az AM3+ már most halott. már egy éve is az volt mikor ugyanezt szajkóztam. gyakorlatilag a Vishera megjelenése is csak egy gesztus volt a felhasználók felé, hogy nehogymár ez is egy generáció után menjen a süllyesztőbe mint az FM1 (már ha a lefelé kompatibilitást nem számítjuk). új proci már nem fog jönni bele, és bár igaz, 8000-es FX-et lehet bele pakolni, szerintem tök feleslegesen.


én is kizárólag az FM2+ lap és 750k/760k kombót tudom javasolni annak, aki AMD-t akar, majd összekulcsolt kézzel imádkozást, hogy a Kaveri beváltsa a hozzá fűzött reményeket.

2013. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!