Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket érdemes venni?...

Melyiket érdemes venni? Geforce GT 630 2 GB vagy AMD Radeon HD 7770 1 GB?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert a geforce átlagban 10-12 ezerrel olcsóbb, és mégis jobb, mert nVidia és 2 GB :) akkor ennyivel olcsóbbak az nvidia kártyák? :O

2013. okt. 18. 12:45
1 2 3
 21/29 HardverEinstein ***** válasza:
8%
sok bohóc azthiszi tud valamit, sőt mindentudók mert tesztet olvasnak, de említésre méltó kártyájuk nincs, "megmondóemberek" , szánalmas 1 gigás kártyára aztmondani, hogy ver egy 2 gigás nvidiát, pff..
2013. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező: szemtanúja voltál egy fanboy-szájkaraténak. Kérdezz meg egy IGAZI szakembert, nem ezt a szedett-vedett bandát (ha úgy tetszik, magamat is beleértem).


Egy régi felhasználónevemmel lehetetlen, vagy kitalált kérdéseket tettem fel különböző kategóriákban, és ugyan azok a parasztok (tisztelet a kivételnek) válaszoltak mindenütt. Tévedésbe van, aki azt hiszi, szakembertől kapja a válaszokat. Inkább unatkozó emberkéktől.


Elektronikus kategóriában meg mindenki a sajátját isteníti, amire alapozni nem lehet.


A kérdésedre pedig: nekem 1GB-os GTX 650 van, és mindent visz legalább high-on. Ettől még lehet jobb az ATI, de nekem ez kellett. Egy normális szakember megmondja neked a frankót.

2013. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%

Ja persze majd egy szaros DDR3-as GT630-t egy lapon akarsz említeni egy GDDR5 HD7870 XT-vel mi?


Komolyan valaki ekkora retardált barom legyen....

2013. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Tessék,nem fogok neked 3D markot futtatni,van egyéb dolgom is.


Bár nem értem mit kell bizonygatnom itt :D

2013. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 HardverEinstein ***** válasza:
9%
ez egy 7660d de mindegy, guglin nem volt jobb? :)
2013. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha normálisan megnéznéd a 7660D alatt(mivel még csak nem is az van kijelölve) ott a HD7870, ahogy GPU-Z se viccből lett megnyitva. Magyarán az A10 APU mellé vette a kártyát, hogy értsd is.

Ezen felül nyilván nagyon unatkozó troll gyerek lehetsz, mert ennyire barmot még nem láttam neten se aki alapvető dolgokat ne bírt volna felfogni, de játszunk a te szabályaid szerint. Tesztek kilőve, de ha ennyire biztosan tudod akkor nyilván neked az adott két kártya is volt már a gépedben és egy objektív összehasonlítást mérésekkel le tudsz tenni az asztalra alátámasztva "érvelésed".


ui: Mielőtt még valami ősrégi RV chippes kártyám lesz, HD6850-em van.

2013. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%
2013. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
vegul a gt 630at vettem meg, sztem jo valasztas volt
2016. márc. 22. 14:03
 29/29 anonim ***** válasza:

Hát, szerintünk meg nem, de a te pénzed. :)

G.

2016. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!