Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek mit jelentenek a BIOS-ban?

Ezek mit jelentenek a BIOS-ban?

Figyelt kérdés

Van egy nem mostani IBM alaplapom és van benne egy olyan opció, hogy IBM TCG Feature Setup

Reporting Options

BIOS ROM String Reporting

ESCD Reporting

CMOS Reporting

NVRAM Reporting

SMBIOS Reporting

ez az összes disabled -re van állítva, ezek mit jelentenek?Bekapcsoljam??



2013. okt. 16. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, ezekkel ne foglalkozz.

Ha minden jól működik, akkor pedig SEMMIT ne állíts el a BIOSba!

2013. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem nyúltam hozzá, 1 dolog nem működik jól:

van 4x1 gb ramom és csak 3 giga használhatö belőle, 64 bites w7 home premiumom van és a bios látja a ramot meg hibátlanok a ramok, de valami eszköz elhasználja a ramot, pedig egy palit nvidia geforce gtx 650 1 gb gddr5 ös vidikarim van ...

2013. okt. 16. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:

A BIOS-ok egy részét nem érdekli, hogy mekkora a videókártya, mivel előre beállítjanak sokat, hogyn mindenképpen 1 gigával növeljék a VRAM méretét, én erre tudok gondolni, ezt kézzel át tudod állítani a BIOS-ban (Shared Videomemory, vagy valami hasonló néven).

A másik lehetőség, hogy a BIOS csak 3 gigát támogat, bár ez ritka, mivel 2 vagy 4 szokott lenni a limit a régebbi gépekben, és az újakban is 2-vel osztható.

2013. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
van olyan pont a BIOS-ban, hogy allocated videomemori és az úgy van, hogy 64 mb 128 mb és turbó, akkor ebből a 64 mb-t jelöljem??
2013. okt. 17. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az más.. a 64mb nagyon kevés.
2013. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor tegyem turbóra ?? vagy hagyjam így??
2013. okt. 18. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!